Ne aramıştınız?
0
Sepetim

Garanti ve İade

Garanti iade ve iptal Bilgileri:

Kargoya henüz verilmemiş siparişinizi iptal etmek için, bize (0850) 969 2328 nolu çağrı merkezi numarasından veya bilgi@fitdeppo.com e-posta adresimizden bize erişebilirsiniz.

AY SEM satın alınan ürünler için KULLANICI'ya iade ve iptal hakları tanır. KULLANICI bu haklarını AY SEM 'nın belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde kullanabilir. İade ve iptaller ile ilgili kurallar AY SEM tarafından zaman zaman değiştirilebilir.

Keyfi iadelerde aksi belirtilmediği takdirde ilk gönderi masrafı AY SEM  tarafından karşılanır. İadesi kabul edilmeyen ürünler KULLANICI'ya karşı taraf ödemeli geri gönderilir. AY SEM 'yı mağdur bırakacak bir durum söz konusu olduğu takdirde ürün kabulü yapılmayacaktır. AY SEM söz konusu ürünün kendisine teslimatı esnasında oluşabilecek hasarlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Arıza kaynaklı iade işlemleri, KULLANICI'ya teslimatı gerçekleşmiş olan ürünlerde kullanım ve bakım talimatlarına uyulduğu halde meydana gelebilecek üretim kaynaklı arızalardan ortaya çıkabilecek iadeleri kapsar. KULLANICI direkt olarak (TEL) nolu çağrı merkezi numarası aracılığı ile AY SEM ile bağlantıya geçmelidir.

Ürünün kusuru tespit edildiği takdirde ürün yenisi ile değiştirilir. İade işlemi faturanızdaki fiyat üzerinden teslimat tarihi itibariyle 15 gün içerisinde ambalajı bozulmamak kaydıyla yapılır. Hijyenik nedenlerden ötürü kişisel bakım ürünlerinde iade ve değişim yapılamaz.